• TELEFON: 0312 437 3051

Hakkımızda
Hakkımızda

Günümüzde; Konut tercihinde oda sayısı, kat vb. kriterler halen önemini korusa da, bununla beraber yaşam alanlarının artı getirileri güvenlik, sosyal tesis, otopark alanları, oyun ve spor imkânları vb. istekler artık önemli tercih faktörü olarak öne çıkmaya başlamıştır.

Oluşan bu gelişmeler neticesinde, her geçen gün daha karmaşık hale gelen Apartman, Bina, Site, Toplu Konut, Residence ve İş Merkezi yönetiminin, profesyonel olmayan kişilerce yürütülmeye çalışılması, görevlerin yerine getirilmesi ve yükümlülükler açısından sorunlar yaratabilmektedir.

Bununla birlikte yöneticilerin, kendi özel ve iş hayatı ile ilgili yapması gereken faaliyetlerden zaman ayırarak külfet olarak değerlendirilen apartman, site vb. toplu yaşam alanlarında ait Mali, Hukuki vb. işlerin, bakım ve onarım faaliyetlerinin sağlıklı yürütülebilmesi için mutlaka azımsanamayacak bir zaman ayırmaları gerekmektedir.

hakkimizdaa
hakkimizdaaa

Zira ilgili mevzuatlara göre unutulmaması gereken diğer hususta kat malikleri işveren, yönetimler işveren vekilidir. Uygulamadan doğan aksaklıklar ve hukuki problemler herkesi ilgilendirmektedir.

Polar Profesyonel Yönetim Hizmetleri; Sizler adına tüm iş yükünü üstlenerek mutlu, huzurlu ve yüksek standartlarda yaşam alanları oluşturmak için hizmet vermektedir. Her ay bütçe ile yapılan faaliyetler hakkındaki listeler site/apartmandaki panolara asılarak, web sayfasında yayınlanarak şeffaf yönetim anlayışı ile hızlı, ekonomik, güvenilir, garantili ve denetlenebilir bir sisteme dayalı yönetim gerçekleştirilmektedir.